Domino QiuQiu 99-Remi

1.8.5

Bu çevrim içi kumarda şansınızı deneyin

149.9k

Bu uygulamayı oyla

Eğer kumar oyunları fanatiğiyseniz fakat zor kazandığınız paranızı gerçek parayla çalışan bu tür çevrim içi kumarhanelere yatırmak istemiyorsanız, Domino QQ tam da size göredir. Şimdi gerçek kumarhanenin heyecan ve gerilimini sanal para ile oynayarak yaşayabilirsiniz.

Domino QQ, şansın sizden yana olup olmadığını görmek için milyon avrolar (sahte) yatırabileceğiniz bazı kumar oyunlarına sahiptir. Fakat bu uygulamadaki en iyi özellik dünyanın dört bir yanından gerçek insanlarla oynuyor olmanızdır.

Domino QQ'nun ana menüsünde oynayabileceğiniz milyonlarca oyun bulacaksınız. Klasik dominolardan canlı kart oyunlarına, zar oyunlarına ve daha da fazlası büyük bahislere kadar yüksek miktarda sanal para kazanabilecek misiniz görün. Kontrol sistemleri kolaydır; dilediğiniz gibi parçaları sürüklemek ve bırakmak için ekranın herhangi bir yerine basitçe dokunun fakat çok dikkat edin ve her bir raundun nasıl ilerlediğini takip edin.

Vakit geçirmek için eğlenceli bir şey arıyorsanız, sanal parayla çevrim içi oynadığınız Domino QQ kumarhanesinin heyecan verici dünyasına dalın, böylece gerçek birikimlerinizi riske atma korkusu yaşamazsınız.
Gereksinimler

Android 4.0.3 ya da üstü sürümünü gerektirir.

Uptodown X